Havadaki yenilik

Falmec, ulusal ve uluslararası piyasada küçük bir üretim firmasından önde gelen bir güç haline gelerek, davlumbaz üretimi ve tasarımı konusunda geniş bir tecrübeye sahip olmuştur. Üretimde en son araştırma ve esneklik, yeni teknolojiler, Falmec koleksiyonlarına gelişim, tasarım ve ileri teknoloji anlamında yüksek bir değer katarak, dünyadaki en yüksek İtalyan mükemmelliğine ulaşmasını sağlamaktadır.

Mutfağınız için mükemmel yenilikler

Teknoloji ve tasarım
Yenilik. Performans. Enerji verimliliği. Kurulum kolaylığı. Tasarım.

Bunlar tüm Falmec projelerinin temel kavramlarıdır. Bunlar, estetik, malzemeler ve teknolojileri tek bir set olarak sinerji yaratmak için devam etmekte olan araştırmaların sonucudur. Falmec ürünleri her bir hissi tamamlamaktadır: koku, emişin verimliliği için; görme ve dokunma, tasarımı ve malzeme kalitesi sayesinde; duyma, son derece sessiz performansı için.

Made in Italy
Made in Italy

İlk tasarımından bitmiş haline kadar, tüm Falmec ürünleri, firmanın Venedik yakınlarından bulunan genel merkezinde çok-aşamalı işlemlerden geçerek meydana gelmektedir. Ürünlerimiz, en iyi İtalyan üretim  geleneğinin yanı sıra, tasarım, malzemeler ve üretimde en iyi kaliteyi sunmaktadır.

Çeliği seçinizi
Paslanmaz çelik AISI 304

Falmec %18 oranında krom ve %8 oranında nikel içeren Aisi 304 paslanmaz çeliği kullanmaktadır. Hijyenik, kolay temizlenebilir ve paslanmaya karşı son derece dayanıklı olması (tuzlu ve nemli bir ortamda gerçekleştirilen laboratuvar testlerinde görüldüğü gibi), Aisi 304, şüphesiz, mutfak ortamında kullanılabilecek en iyi malzemedir.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

FALMEC SPA
Via dell'artigianato, 42 - 31029 Vittorio Veneto TV - Italia.
Fax 0438 501531 - P.Iva 02344900267 - Reg. Imprese e Cod. Fiscale TV02344900267 - Cap. Soc. € 416.000,00