Circle.Tech. Filtrelemenin yeni şekli

Yuvarlak mükemmeliktir.Santrifuj gücü havayı tüm yönlere doğru itmektedir.En iyi emiş için Circle.Tech bizim yeni çözümümüzdür.
Günlük hayatımızla okadar meşgul oluyoruz ki, etrafımızdaki çevrenin farkında değiliz: Her yönüyle, doğa nasıl bu kadar simetrik ve uyumlu olabilmektedir. Yuvarlak, mükemmeliği ve bütünlüğü temsil etmektedir: sonları birbirine ulaşan, tek bir çizgi tarafından meydana gelen bitmeyen bir döngü. 

Circle.Tech, sertifikalı ve patentli bir teknolojidir.

Evin havası hiç bir zaman aynı olmayacak.

Circle.Tech filtreleme ünitesi, geleneksel davlumbazların sunduğu dikey çalışma sisteminden ziyade yatay çalışma sistemine sahiptir. Dışarı akan hava, motoru saran filtreleme ünitesinden geçer ve eşit olarak dağıtılır. Yuvarlak şeklinden dolayı, filtreleme yüzeyi maksimum yayılmaya ulaştığından, emiş kapasitesi, filtreleme sonuçları ve sessiz çalışma açısından mükemmel performanslar sunar. Aslında, dışarı akan havanın eşit dağılımı türbülansı ve çalışan davlumbaz tarafından ortaya çıkan ses seviyesinin azaltır.

Birçok farklı tasarımda eşsiz bir yenilik.

Maksimum üretkenlik özgürlüğü.

Devrimsel teknolojili filtreleri ile, yeni Falmec davlumbazları ayrıca kolay kurulum ve bakımları ile de öne çıkmaktadır. Birçok değişik modelde sunulan cihazlar, maksimum emiş ve filtrelemeyi garanti etmektedir. Mükemmel tasarımı ve prestijli malzemeleri ile, mutfağınızı ve evinizi güzelleştirecektir. 


Circle.Tech'in minimum hacmi ve kompakt ölçüsü, yeni tasarım trendleri ile uyumlu minimum kalınlığa sahip davlumbazlar üretilmesini sağlayarak, mutfakta hoş ve fonksiyonel bir ortam oluşmasını sağlamaktadır.

Karbon ve zeolit: doğanın olmasını istediği gibi

Falmec'in özel Karbon.Zeo filtresi zeolit ve aktif karbon gibi doğal malzemeleri kullanmaktadır. Son derece iyi bir verimlilikle kokuları arındırır.


Aktif karbon. 

Aktif karbon, geniş iç yüzeye sahip gözenekli materyal oluşturmak için çoğunlukla mikrokristal grafit şeklinde karbon içermektedir. Bu özellikleri sayesinde, birçok maddeyi tutarak moleküllerini hapseder ve kendi iç yapısında bunları hapseder.

Zeolit.
Zeolit, organik bileşimleri ve su buharını yüksek absorbsiyon özelliği bulunan bir materyaldir.Bu özelliği, doğrudan mikro-gözenekli kristal olmasının bir sonucudur. Zeolit, kimyasal yapısı sayesinde nem arttığı zaman ısıyı serbest bırakarak rutubeti azaltır. Bu yüzden, kokuları azaltmak ve pişirme sırasında ortaya çıkan buharı absorbe etmek için Zeolit kullanımı çok önemlidir.


Uzun ömür, kolay bakım.

Karbon.Zeo kombine filtrenin kullanım ömrü çok uzundur: davlumbazın düzenli kullanımında yaklaşık 3 yıl kullanılabilir. Buna ek olarak, her 18 ayda iki saat boyunca 200 derece ısıda bir fırına koyularak tekrar rejenere edilir. Filtre üç yıl sonrasında değiştirilmelidir. Filtre, davlumbazın alt kısmında çıkartıldığı için bu müdahele çok basittir.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

FALMEC SPA
Via dell'artigianato, 42 - 31029 Vittorio Veneto TV - Italia.
Fax 0438 501531 - P.Iva 02344900267 - Reg. Imprese e Cod. Fiscale TV02344900267 - Cap. Soc. € 416.000,00