İndüksiyonlu ocaklar. Mutfaktaki en iyi uyum.

Falmec, davlumbazların tasarım ve performansı ile entegre bir şekilde çalışması için tasarlanmış yeni seri indüksiyonlu pişirme ocaklarını sunmaktadır. Üst düzey ısı ayarı, mükemmel pişirme ısısının yakalanması ve kullanabileceğiniz alanda tüm isteklerinize cevap verebilmesi: Falmec indüksiyonlu ocaklar ile mutfağınızda kolayca ve güvenli bir şekilde inanılmaz sonuçlar edebilirsiniz.

Dialogue Sistemi

Bağlantı: davlumbaz ve indüksiyonlu ocak

Yeni Dialogue sistemi ile, davlumbazın çeşitli fonksiyonlarını doğrudan Falmec indüksiyonlu ocak üzerinde bulunan entegre dokunmatik panel sayesinde kontrol edebilirsiniz. Ocak ile davlumbaz arasında meydana gelen dialog radyo frekans yolu ile gerçekleşmekte ve böylece davlumbaza ekstra herhangi bir parça kurulumuna gerek kalmamaktadır.

Sistem, uzaktan kumanda ile kontrol edilmesi tasarlanmış tüm Falmec davlumbazlarla uyumludur: Aura, Butterfly, Cielo, Diamante, Downdraft, Eclisse, Gruppo Incasso, Gruppo Incasso A+, Gruppo Incasso Murano, Gruppo Incasso NRS, Gruppo Incasso Pro, Nube, Nuvola, Piano, Stella. 

Falmec indüksiyonlu ocak serisi ayrıca Falmec Dialogue sistemi olmadan da mevcuttur. 

Teknik özellikler 

Booster function.Booster fonksiyonu. Booster fonksiyonu ocağın tek bir bölgesindeki gücü arttırarak pişirme gözünün hızlı bir şekilde ısıyı yoğun ısıya ulaşmasını sağlar.

Bridge "Köprü" fonksiyonu.  Bu fonksiyon ile iki pişirme gözünün birleştirerek bunlar tek bir pişirme alanı olarak kullanabilirsiniz. 

Tava/Tencere algılama sensörü.   Uygun olmayan tava/tencere algılanırsa, bu sensör ocağın pişirme fonksiyonlarını bloke eder. 

Her bir pişirme bölümü için timer.  Bağımsız zamanlayıcılar (timer) her bir pişirme gözünün ayrı olarak ayarlanmasını sağlayarak, pişirmede en uygun kontrolü sağlar. 

Blok fonksiyonu.
Düğmelerin özel kombinasyonu geçici olarak çocuklar veya temizlik için güvenlik bloğu sağlar.Girilmiş olan pişirme ayarlarını tekrar düzeltmeniz gerekmez. 

Recall fonksiyonu (dur ve devam et).  Bekletme fonksiyonu ile ocak geçici olarak kapatılır (örneğin, telefonunuza gelen bir aramayı cevaplamak gibi) sonrasında hızlı bir şekilde pişirmeye aynı ısıdan devam edebilirsiniz.

Resume fonksiyonu.  Ocak kapatıldıktan sonra, kontroller sayesinde yapılan en son ayarlar ile pişirmeye devam edebilirsiniz. 

Ilık tutma.  Ilık tutma fonksiyonu daima yiyeceğinizin ısısını doğru ısıda koruyarak gereksiz enerji tüketimini ortadan kaldırmaktadır. 

Sıcak göstergesi.
Pişirme sonrasında cihazın hala sıcak olduğunu göre H harfi ekranda görüntülenir. 

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

FALMEC SPA
Via dell'artigianato, 42 - 31029 Vittorio Veneto TV - Italia.
Fax 0438 501531 - P.Iva 02344900267 - Reg. Imprese e Cod. Fiscale TV02344900267 - Cap. Soc. € 416.000,00