Haber & basın

Sürekli güncellemeler için

07 Ekim 2020

Haberler Kasım 2020

Birçok isteğe cevap vererek, Falmec ürünlerini daima farklı tutmak için estetik ve fonksiyonel değer katacak yeni modeller, yeni finişler ve ürün geliştirmeleri.


Spazio 130

Serinin doğal bütünleşmesi; simgesel Spazio modelini takiben, 130 cm versiyonu büyük versiyonunun aksesuar parçaları, cam raf ve aromatik bitkilerin büyütülmesi için ayrılan kompartman gibi ayırt edici özelliklerini korumaktadır.

Cihaz enindeki azalma sayesinde bu versiyonu estetik-fonksiyonel dengeyi bozmadan daha küçük mutfaklarda kullanabilirsiniz.

Levante Graphite

En farklı biçimsel çözümlere cevap vermek amacı ile, Levante mevcut "beyaz" ve "siyah" versiyonlarına ek bir cam finiş eklemiştir.

Bugün itibarı ile, zarif “graphite” versiyonu mevcuttur. Yumuşal saten efekti ile, göz ve dokunuş zevkine hitap ederek, modern mutfakları tamamlaması konusunda ideal bir çözümdür.

Skema

Geometrik tasarıma sahip yeni tavan davlumbazı Skema, ayarlanabilir ışık tonlu iki ayrı aydınlatmadan oluşmakta ve orta kısımda yer alan panel ise emiş bölümünü kapatmaktadır. Ortaya çıkan ise önemli bir ölçüye (120 cm) ve yüksek aydınlatma yeteneğine sahip bir davlumbazdır.

Bu model “Paslanmaz çelik”, “mat siyah” ve “mat beyaz” versiyonlarda mevcuttur.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

FALMEC SPA
Via dell'artigianato, 42 - 31029 Vittorio Veneto TV - Italia.
Fax 0438 501531 - P.Iva 02344900267 - Reg. Imprese e Cod. Fiscale TV02344900267 - Cap. Soc. € 416.000,00