Haber & basın

Sürekli güncellemeler için

28 Haziran 2018

Yenilikler – Eylül 2018.

Eurocucina 2018 sırasında Falmec tarafından tanıtımı yapılan ürünlerin bazıları Eylül ayı itibarı ile hazır olacaktır. Bu ürünlerin hepsi, kişilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ve günlük hayat kalitesini arttırmak amacı ile ortaya çıkartılmıştır. Bu ürünleri tanımlayan anahtar kelimeler: tasarım, yenilik ve Made in Italy kalitesidir. Akıllı, fonksiyonel ve büyüleyici çözümler Falmec firmasının kişilerin ihtiyaçlarına gerçek değeri vermesinin sonucudur. Bu sayede, eşsiz objeler, en ince detayına kadar üretilmekte ve her bir açıdan mükemmel hale getirilmektedir.

Gruppo Incasso E.ion® System
Gruppo Incasso modelinin yeni versiyonu Falmec’in patentli E.ion® System ile donatılmıştır. Mevcut minimalist tasarım trendi için mükemmel bir gömme tip davlumbaz modelidir. Bu davlumbaz çift kutuplu (bipolar) iyonlama sayesinde havayı temizleyerek ortam içindeki hava kalitesini arttırır, kötü kokuları ve zararlı maddeleri (bakteri, virus, polen v.b.) azaltır. İyonlar, bizlerin daha mutlu, daha sağlıklı ve daha konsantre olmamızı sağlar. Gruppo Incasso E.ion®, modelinde bulunan sensor havayı kirleten maddelerin varlığını sürekli izlemekte ve hava kalitesinin yaprakta renk değişimine gore göstermektedir (sarı – düşük hava kalitesi / yeşil – saf hava). Bu davlumbazda ayrıca bulunan Auto modu evinizde daima en iyi hava kalitesini sağlamaktadır.

Spazio
Francesco Lucchese’nin tasarladığı Falmec konseptine gore devrim niteliğindeki yeni mutfak deneyimi fikri fonksiyonellik ile güzelliği biraraya getirmektedir. Bu davlumbaz gerçekten pişirme sırasında çok yararlılık göstermektedir. 180 cm ada gövdesi tam boy cam raflardan oluşarak, mutfak gereçlerinin yerleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca, cihazda bulunan LED sistemi tüm tezgahı aydınlatmaktadır. Spazio modelinde daha once hiç görülmemiş aksesuar kiti ve fonksiyonellik sunulmaktadır. USB portu; cihazların (tablet, cep telefonı, MP3 çalar gibi) şarj edilebileceği aşağı yönlü güç soketleri; ve en beğendiğiniz uygulamaları kullanabileceğiniz tablet desteği... Spazio modelinde ayrıca ev ortamında aromatik sebzelerinizi büyüteceğiniz mini bir bahçe bulunmaktadır. Ayrıca cihaz Circle.Tech teknolojisi ile donatılmıştır.

Vega
Vega, Falmec’in Circle.Tech teknolojisi kullanarak orantılara verilen titiz çalışmaları sonucu ortaya çıkmış, son derece basit görünüşe sahip filtreleme sistemli tavan davlumbazıdır. İnce çerçevesi, farklı finişlerde sunulan bu cihazı uyumlu ve narin olarak göstermektedir. Son olarak, perimetrik emiş ve alt aydınlatma paneli cihazı mimari ve rasyonel olarak tanımlamakta ve tüm mutfak ortamları için uygun bir ürün haline getirmektedir.

Levante
Circle.Tech koleksiyonunda bulunan Levante modeli, beyaz veya siyah cam gövdeden oluşmakta ve parlak çelik çerçeve içindeki kısma yerleştirilen aydınlatma paneli, tüm yüzeyi aydınlatmaktadır. Davlumbaz, uzaktan kontrollü motorlu asansör sistemi sayesinde ihtiyaca göre yükseltilir veya alçaltılır. Yükseklik ihtiyaca gore ayarlanır, işlem sonrasında davlumbaz tavana yükselir.

Virgola No-Drop (Damlama-Önleyici)
Design koleksiyonunda bulunan Virgola No-Drop modeli, özellikle indüksiyonlu ocak kullanımlarında meydana gelen damlayan yoğunlaşma problemine karşı gelmektedir. No-Drop Sistemi (Damlama-Önleyici) patentli bir teknoloji olup, çarpraz-kanatlı filtrelerden oluşmaktadır, bunlar pişirme sırasında çıkan buharı yoğunlaştırarak özel bir yerde toplar. Filtreler ayrıca yüzeye eşit bir şekilde yayılan buhar ve dumanın oluşturduğu damlacıkları önlemesi için özel bir işleme tutulmuştur. Cihaz üç farklı ölçüde (60, 90 ve 120 cm), son derece verimli 800 m3/h motor, elektronik kontrol ve dinamik LED ışık (davlumbaz aydınlatmasını mutfak ortamına gore ayarlamak için) ile sunulmaktadır.

Alba
Alba modelinde, tasarımcılar Valerio Sommella ve Alberto Saggia minimalist tasarımı destekleyerek geometrik şekil içinde zarif ve göze batmayan bir davlumbaz tasarlamışlardır. Alba modelinin tasarımı perimetrik cam çerçeve ile tavandan ayrılmakta ve fonksiyonel özelliği boyalı mat beyaz arkasında gizlenmektedir. Asıl çarpıcı estetiği ise cihazın çalışması sırasında arkadan aydınlatmalı LED cam çerçevedir. Bu sayede, tezgah en uygun şekilde aydınlatılmaktadır. Bu arada, perimetrik emiş verimli bir şekilde pişirme bölgesinden buharın emilmesi için kullanılır. Alba tasarımında esneklik sunmaktadır; Falmec’in patentli Carbon.Zeo tavan filtreleme kiti kullanılarak resirkülasyon sistemi opsiyonundan birçok farklı motor kullanım uygunluğuna ve evinizin varolan dekoruna uyması için beyaz panel seçimine kadar. Alba Design koleksiyonunun bir parçasıdır.

Quantum
Falmec yeni entegre çözümü olan Quantum modelini sunar. Bu model, Quantum fizikte olduğu gibi, tek ve ayrılmaz konseptini ifade etmektedir. Falmec bu tanımdan yola çıkarak, tek emiş ile pişirme gövdesini mükemmel bir şekilde birleştiren bir çözüm sunmaktadır. Siyah seramik cam indüksiyonlu ocak, otomatik olarak açılıp kapanan cam flaplı merkezi emiş sistemi ile donatılmıştır. Sistem, mat siyah çelik çerçeve ile süslenerek emiş bölgesi sınırlandırılmıştır. Quantum ayrıca, emiş hızını pişirme gücüne gore ayarlayan otomatik mod ile donatılmıştır.

Tüm bu yeni ürünler 2018 Eylül ayından itibaren hazır olacaktır.

Falmec S.p.A. Via dell'artigianato, 42 - 31029 Vittorio Veneto TV - Italia.
Fax 0438 501531 - P.Iva 02344900267 - Reg. Imprese e Cod. Fiscale TV02344900267 - Cap. Soc. € 416.000,00