Haber & basın

Sürekli güncellemeler için

22 Mayıs 2018

Sintesi - European Product Design Award 2018

Falmec başarılı bir yıl daha geçirmekte ve bunun sonucu olarak, hayat kalitesini yükseltecek ve daha eğlenceli hale getirecek tasarım çözümlerine ait 2018 Avrupa Ürün Tasarım Ödülü yarışmasını da kazanmıştır.

Sintesi modeli aşağıda listelenen ödülleri kazanmıştır:

Mutfak Cihazları Platinum galibi.
Ev Gereçleri Altın ödülü.
Mutfak Eşyası Altın ödülü.
Mutfak Aksesuarları/Masaüstü Altın ödülü.

Falmec tarafından tasarlanan Sintesi modeli davlumbaz sektöründe; eşsiz performansı, şaşırtıcı tasarımı ve hem indüksiyonlu hem de filtreleme cihazlarının tek bir gövde içinde birlikte olması ile gerçek bir devrimi temsil etmektedir.

Bu yeni çözüm flap sistemi sayesinde tamamen tezgah ile entegre hale gelmektedir. Bu flaplar, çalışma sırasında açılır ve cihaz kapatıldığında kapanarak, ocak ile eşit bir hizaya gelmektedir. Emiş dikey olarak, arka kısımda meydana gelmekte ve bu şekilde dengeli emiş, kabinin maksimum kullanımı ve minimum miktarda alandan faydalanılmaktadır.

Sintesi, mükemmel filtreleme performansları, sessizlik (ses geçirmez malzemeler sayesinde) ve yenilikçi A++ sınıf motoru sayesinde yüksek enerji verimliliği sunmaktadır.

Bu akıllı ürün, paslanmaz çelik çerçevenin kendi gövdesini sardığı için tezgah üstü düzenlemesi olmadan kolayca kurulabilmektedir. Sintesi, zeolit ve aktif karbon içeren Carbon. Zeo filtre ile kullanılmaktadır. Bu iki doğal malzeme, nem ve kötü kokuları hapsetmektedir. Sintesi; gelişim, uzmanlık, bilgi-birikim ve teknoloji gibi “Made in Falmec” kalitesinin sentezidir.

Falmec S.p.A. Via dell'artigianato, 42 - 31029 Vittorio Veneto TV - Italia.
Fax 0438 501531 - P.Iva 02344900267 - Reg. Imprese e Cod. Fiscale TV02344900267 - Cap. Soc. € 416.000,00