Haber & basın

Sürekli güncellemeler için

18 Mart 2019

Spazio 2019 Casa Decor ödülünü kazandı.

Madrid’te düzenlenen prestijli iç mimarı tasarım etkinliğinde sergilenen Spazio, en iyi ürün tasarımı ödülünün sahibi oldu.

Hem davlumbazı tasarlayan Franceso Lucchese’nin yaratıcı çabası, hem de davlumbazı üreten Falmec Laboratuvarının yetenekleri jüri tarafından göz önünde bulundurulmuştur. Spazio, kusursuz tasarımı sayesinde günümüz objesi olması ile birinci sınıf dekoratif bir öğe haline gelmiştir. Buna ek olarak, hayret verici teknolojik yenilikliliği mutfaktaki faaliyetler sırasında önemli bir destek sunmaktadır.

Bu model, aslında tabakları ve çatal-kaşıkları saklayabilecek rafları sayesinde yerden tasarruf edilmesini sağlamaktadır; pişirme sırasında yemek tariflerine danışmanız için de kullanılan tablet tutucu cihaza ekstra bir rahatlık katmaktadır.

Bu artılara ek olarak: komple çalışma yüzeyini aydınlatan LED sistemi; mobil cihazların şarj edilmesi için iki adet USB girişi ve yine üst kısımda bulunan ve kendi aromatik bitkilerin ev ortamında yetiştirilmesine yardımcı olacak ve fotosentez görevi gören ışık sistemi ile donatılmıştır.

Son olarak, bu davlumbazda bulunan Circle.Tech teknolojisi ile hava, yatay bir filtreleme gövdesinden geçerek motoru sarmaktadır. Böylece emiş, filtreleme ve sessizlik anlamında mükemmel performanslar elde edilmektedir. Son olarak, zeolit ve aktif karbon gibi doğal malzemeler kullanılan bu özel Karbon.Zeo filtre, kokuları ortadan kaldırmakta ve maksimum verimlilik sunmaktadır.

Tüm bu iyi sebeplerden dolayı 2019 Casa Decor jürisi, Spazio modelini ödüllendirmeye karar vermiştir!

FALMEC SPA
Via dell'artigianato, 42 - 31029 Vittorio Veneto TV - Italia.
Fax 0438 501531 - P.Iva 02344900267 - Reg. Imprese e Cod. Fiscale TV02344900267 - Cap. Soc. € 416.000,00