Haber & basın

Sürekli güncellemeler için

26 Kasım 2018

Spazio Archiproducts Tasarım Ödülünü kazandı

Francesco Lucchese tarafından tasarlanan bu yenilikçi davlumbaz, uluslararası profesyonellerden oluşan jüriyi etkileyerek, Archiproducts Tasarım Ödülünün sahibi olmuştur.

Basit bir ürünü ödül sahibi haline getirecek en önemli karakterler; yenilik, fonksiyonellik ve tabii ki de estetiktir. Spazio, tüm bu alanlarda jüriyi etkileyerek, mutfaktaki geleneksel davlumbaz konseptini ortadan kaldırmış ve bunun yerine gerçek anlamda mutfağın ayrılmaz bir parçası olarak göstermiştir: mutfak işleri sırasında en fazla pratiklik sunan elektrikli ve aynı zamanda akıllı bir cihaz.

180 cm ada destekli yapısı, buğulu camdan oluşan rafları, mutfak gereçlerini asmanız için kullanılacak kancaları ve tüm tezgahı aydınlatabilen LED aydınlatma sistemi davlumbazın başlıca özellikleridir. Ek olarak davlumbaz, USB girişi, tablet tutucu ve mutfak içinde büyütmeniz için özel bir ışık sistemiyle çalışan minik bir yeşil alan ile donatılmıştır.

Filtreleme sistemi, Falmec tarafından patentli emiş ve filtrelemeyi birleştiren ve Carbon.Zeo filtreler ile donatılmış Circle.Tech teknolojisini barındırmaktadır. Bu teknoloji ile, aktif karbon ve zeolit kombinasyonu sayesinde klasik sirkülasyon çözümlerine göre iki kat daha verimlilik sağlanmaktadır.

FALMEC SPA
Via dell'artigianato, 42 - 31029 Vittorio Veneto TV - Italia.
Fax 0438 501531 - P.Iva 02344900267 - Reg. Imprese e Cod. Fiscale TV02344900267 - Cap. Soc. € 416.000,00